Sołectwa Gminy Gzy
 
Lp.           Sołectwo                                 Nazwisko i imię sołtysa                             Adres zamieszkania                                               Adres e-mail
1.           Begno                             Kownacki Marek                           Begno 10, 06-126 Gzy                           m.kownacki@gminagzy.pl
2.           Borza-Strumiany              Kiliś Jan                                      Borza-Strumiany 9, 06-126 Gzy              j.kilis@gminagzy.pl
3.           Gotardy                           Eugeniusz Fiet                             Gotardy 46, 06-126 Gzy                         e.fiet@gminagzy.pl
4.           Grochy-Imbrzyki              Niesłuchowski Roman                   Grochy-Imbrzyki 5, 06-126 Gzy               r.niesluchowski@gminagzy.pl       
5.           Grochy-Serwatki              Klejment Marianna                       Grochy-Serwatki 11, 06-126 Gzy             m.klejment@gminagzy.pl
6.           Gzy                                Zawadzka Danuta                         Gzy 33, 06-126 Gzy                               d.zawadzka@gminagzy.pl
7.           Gzy-Wisnowa                  Olkowski Hubert                           Gzy-Wisnowa 4, 06-126 Gzy                    h.olkowski@gminagzy.pl
8.           Kęsy                              Zaremba Paweł                             Kęsy-Pańki 11, 06-126 Gzy                      p.zaremba@gminagzy.pl
9.           Kozłowo                         Pieńkowska Anna                          Kozłowo 22, 06-126 Gzy                          a.pienkowska@gminagzy.pl
10.         Kozłówka                       Chmielewska Anna                         Kozłówka 14, 06-126 Gzy                        a.chmielewska@gminagzy.pl     
11.         Łady                              Ołdakowski Robert                         Zalesie-Grzymały 2, 06-126 Gzy               r.oldakowski@gminagzy.pl
12.         Mierzeniec                      Czapliński Witold                           Mierzeniec 26, 06-126 Gzy                       w.czaplinski@gminagzy.pl
13.         Nowe Borza                    Milewski Kamil Artur                      Nowe Borza 3, 06-126 Gzy                        k.milewski@gminagzy.pl
14.         Nowe Przewodowo          Biegała Krzysztof                           Nowe Przewodowo 11, 06-126 Gzy             k.biegala@gminagzy.pl
15.         Nowe Skaszewo              Żukowski Wojciech                        Nowe Skaszewo 17, 06-126 Gzy                 w.zukowski@gminagzy.pl
16.         Ołdaki                            Łukasik Jan                                  Ołdaki 11, 06-126 Gzy                                j.lukasik@gminagzy.pl
17.         Ostaszewo-Pańki             Jakubaszek Marian                       Ostaszewo-Pańki 9,06-126 Gzy                    m.jakubaszek@gminagzy.pl
18.        Ostaszewo Wielkie            Szczypińska Danuta                     Ostaszewo-Wielkie 17, 06-126 Gzy              d.szczypinska@gminagzy.pl
19.        Ostaszewo-Włuski             Niesłuchowska Iwona                   Ostaszewo-Włuski 11, 06-126 Gzy                i.niesluchowska@gminagzy.pl
20.        Pękowo                            Łaszczych Honorata                      Pękowo 14b, 06-126 Gzy                            h.laszczych@gminagzy.pl
21.        Porzowo                           Sepełowski Józef                          Porzowo 24, 06-126 Gzy                             j.sepelowski@gminagzy.pl
22.        Przewodowo-Majorat         Lachowski Bogusław                     Przewodowo-Majorat 5, 06-126 Gzy             b.lachowski@gminagzy.pl
23.        Przewodowo-Parcele         Dębowski Piotr                             Przewodowo-Parcele 48, 06-126 Gzy            p.debowski@gminagzy.pl
24.        Przewodowo Poduchowne  Mosakowski Jan                            Przewodowo Poduchowne 20, 06-126 Gzy     j.mosakowski@gminagzy.pl
25.        Sisice                              Skowronek Grzegorz                      Sisice 14a, 06-126 Gzy                               g.skowronek@gminagzy.pl 
26.        Skaszewo Włościańskie      Strefner Robert                            Skaszewo Włościańskie 20, 06--126 Gzy       r.strefner@gminagzy.pl
27.        Słończewo                        Baćkowski Łukasz                         Słończewo 38, 06-126 Gzy                          l.backowski@gminagzy.pl           
28.        Stare Grochy                    Długołęcki Tomasz                        Stare Grochy 19, 06-126 Gzy                       t.dlugolecki@gminagzy.pl
29.        Sulnikowo                        Świderski Andrzej                         Sulnikowo 13, 06-126 Gzy                           a.swiderski@gminagzy.pl
30.        Szyszki                            Pawlak Waldemar                         Szyszki Włościańskie 4, 06-126 Gzy             w.pawlak@gminagzy.pl
31.        Tąsewy                            Piliński Konrad                             Tąsewy 10, 06-120 Winnica                         k.pilinski@gminagzy.pl
32.        Wójty-Trojany                   Marchliński Maciej                        Wójty-Trojany 6, 06-126 Gzy                       m.marchlinski@gminagzy.pl
33.        Zalesie                             Syski Dariusz                              Zalesie-Pacuszki 3, 06-126 Gzy                    d.syski@gminagzy.pl
34.        Żebry-Falbogi                   Polak Krystyna                             Żebry-Falbogi 26, 06-126 Gzy                      k.polak@gminagzy.pl
35.        Żebry-Wiatraki                 Nowak Bożenna                           Żebry-Wiatraki 9, 06-126 Gzy                       b.nowak@gminagzy.pl
 
 
 
Informacje o dokumencie:
  • Informację wprowawdził(a) do BIP: Kalinowski Łukasz
  • Data udostępnienia w BIP: 2004-04-06 12:18:50
  • Informacja zaktualizowana przez: Beata Lewińska
  • Data ostatniej aktualizacji: 2022-09-19 10:34:19
  • Liczba odsłon: 11226
  • Historia dokumentu:

[Liczba odsłon: 1915183]

przewiń do góry