Wójt Gminy Gzy

Cezary Andrzej Wojciechowski

c.wojciechowski@gminagzy.pl

 

Zastępca Wójta Gminy Gzy

Cezary Parzychowski

c.parzychowski@gminagzy.pl

 

Skarbnik Gminy Gzy

Ewa Krystyna Karpowicz  

e.karpowicz@gminagzy.pl  

 

Referat Planowania Budżetu i Finansów

tel. (23) 691-33-91  

Ewa Krystyna Karpowicz - Kierownik referatu  

e.karpowicz@gminagzy.pl  

Waldemar Sobczyński – inspektor ds. księgowości podatkowej, opłat lokalnych i opłaty śmieciowej  

waldemar.sobczynski@gminagzy.pl

Małgorzata Dworecka – inspektor ds. wymiaru podatków, opłat lokalnych i płac

m.dworecka@gminagzy.pl

Anna Lachowska – inspektor ds. płacowych oświaty

a.lachowska@gminagzy.pl

Aneta Załęcka – podinspektor ds. księgowości budżetowej

a.piekutowska@gminagzy.pl  

Magda Szelągowska - referent ds. planowania i księgowości budżetowej

m.szelagowska@gminagzy.pl

Anna Michnowska - referent ds. księgowości budżetowej oświaty

a.michnowska@gminagzy.pl

 

Referat Inwestycji, Gospodarki Nieruchomościami i Ochrony Środowiska

tel. (23) 691-31-67,  (23) 691-31-22  

Marianna Permanicka - Kierownik referatu   

m.permanicka@gminagzy.pl

Koletta Krawczyk - inspektor ds. rolnych i ochrony środowiska

k.krawczyk@gminagzy.pl

Justyna Kęsicka  - referent ds. gospodarki odpadami

j.kesicka@gminagzy.pl

Patrycja Maniewska - młodszy referent ds. gospodarki nieruchomościami 

p.maniewska@gminagzy.pl

Karolina Agnieszka Grzelakowska - referent ds. pozyskiwania funduszy, zamówień publicznych i inwestycji

k.grzelakowska@gminagzy.pl

Robert Mossakowski - młodszy referent ds. planowania przestrzennego i podziałów  nieruchomości

r.mossakowski@gminagzy.pl

Tomasz Zajączkowski - pomoc administracyjna

t.zajaczkowski@gminagzy.pl

 

Referat Organizacyjny i Spraw Obywatelskich

tel. (23) 691-31-67,  (23) 691-31-22

Monika Sobczyńska – Kierownik referatu - Kierownik USC
m.sobczynska@gminagzy.pl

Dorota Nałęcz – inspektor ds. obywatelskich - z-ca kierownika USC

d.nalecz@gminagzy.pl

Emilia Szelągowska – sekretarka  

e.szelagowska@gminagzy.pl  

Beata Lewińska – referent ds. obsługi organów samorządowych  

Joanna Korytkowska - referent ds. administracyjnych  

Paulina Gutowska - referent ds. organizacyjnych

p.smoluga@gminagzy.pl

Aneta Ochtabińska - robotnik gospodarczy 

 

Samodzielne stanowisko pracy ds. oświatowych, obronnych i ochrony przeciwpożarowej

tel. (23) 691-31-67,  (23) 691-31-22
 

Aleksandra Mielczarczyk - referent ds. oświatowych, obronnych i ochrony przeciwpożarowej   

a.mielczarczyk@gminagzy.pl  

 

Samodzielne stanowisko pracy ds. obsługi informatycznej

Sławomir Stachura  

s.stachura@gminagzy.pl

 

Samodzielne stanowisko - konserwator

- Mariusz Ochtabiński

 
 
Informacje o dokumencie:
  • Informację wprowawdził(a) do BIP: Marcin Daź
  • Data udostępnienia w BIP: 2019-01-09 15:48:07
  • Informacja zaktualizowana przez: Parzychowski Cezary
  • Data ostatniej aktualizacji: 2023-02-04 18:41:19
  • Liczba odsłon: 10366
  • Historia dokumentu:

[Liczba odsłon: 1915174]

przewiń do góry