Sołectwa Gminy Gzy
 
Lp.           Sołectwo                        Nazwisko i imię sołtysa                                      Adres e-mail
1.           Begno                                 Kownacki Marek                        m.kownacki@gminagzy.pl
2.           Borza-Strumiany                  Kiliś Jan                                   j.kilis@gminagzy.pl
3.           Gotardy                               Filipowicz Tadeusz                     t.filipowicz@gminagzy.pl
4.           Grochy-Imbrzyki                  Chojnacka Anna                        a.chojnacka@gminagzy.pl
5.           Grochy-Serwatki                  Klejment Marianna                    m.klejment@gminagzy.pl
6.           Gzy                                     Zawadzka Danuta                     d.zawadzka@gminagzy.pl
7.           Gzy-Wisnowa                       Zarzycka Danuta                       d.zarzycka@gminagzy.pl
8.           Kęsy                                   Zaremba Paweł                          p.zaremba@gminagzy.pl
9.           Kozłowo                              Pieńkowska Anna                       a.pienkowska@gminagzy.pl
10.         Kozłówka                             Anna Chmielewska                    a.chmielewska@gminagzy.pl     
11.         Łady                                   Ołdakowski Robert                     r.oldakowski@gminagzy.pl
12.         Mierzeniec                           Czapliński Witold                       w.czaplinski@gminagzy.pl
13.         Nowe Borza                         Elak Henryk                               h.elak@gminagzy.pl
14.         Nowe Przwewodowo             Biegała Krzysztof                        k.biegala@gminagzy.pl
15.         Nowe Skaszewo                   Żukowski Wojciech                     w.zukowski@gminagzy.pl
16.        Ołdaki                                  Łukasik Jan                                j.lukasik@gminagzy.pl
17.        Ostaszewo-Pańki                   Jakubaszek Marian                    m.jakubaszek@gminagzy.pl
18.        Ostaszewo Wielkie                 Szczypińska Danuta                   d.szczypinska@gminagzy.pl
19.        Ostaszewo-Włuski                  Niesłuchowska Iwona                 i.niesluchowska@gminagzy.pl
20.        Pękowo                                 Łaszczych Honorata                   h.laszczych@gminagzy.pl
21.        Porzowo                                Sepełowski Józef                        j.sepelowski@gminagzy.pl
22.        Przewodowo-Majorat              Lachowski Bogusław                   b.lachowski@gminagzy.pl
23.        Przewodowo-Parcele               Dębowski Piotr                          p.debowski@gminagzy.pl
24.        Przewodowo Poduchowne       Mosakowski Jan                         j.mosakowski@gminagzy.pl
25.        Sisice                                   Bilik Janusz                                j.bilik@gminagzy.pl
26.        Skaszewo Włościańskie          Strefner Robert                          r.strefner@gminagzy.pl
27.        Słończewo                            Grochowski Jacek                       j.grochowski@gminagzy.pl
28.        Stare Grochy                        Długołęcki Tomasz                      t.dlugolecki@gminagzy.pl
29.        Sulnikowo                            Świderski Andrzej                       a.swiderski@gminagzy.pl
30.        Szyszki                                Pawlak Waldemar                       w.pawlak@gminagzy.pl
31.        Tąsewy                                Piliński Konrad                            k.pilinski@gminagzy.pl
32.        Wójty-Trojany                      Marchliński Maciej                       m.marchlinski@gminagzy.pl
33.        Zalesie                                Syski Dariusz                              d.syski@gminagzy.pl
34.        Żebry-Falbogi                      Polak Krystyna                             k.polak@gminagzy.pl
35.        Żebry-Wiatraki                     Nowak Bożenna                           b.nowak@gminagzy.pl

 
 
 
Informacje o dokumencie:
  • Informację wprowawdził(a) do BIP: Kalinowski Łukasz
  • Data udostępnienia w BIP: 2004-04-06 12:18:50
  • Informacja zaktualizowana przez: Parzychowski Cezary
  • Data ostatniej aktualizacji: 2020-11-27 21:52:23
  • Liczba odsłon: 7490
  • Historia dokumentu:

[Liczba odsłon: 1512804]

przewiń do góry