Radni Rady Gminy Gzy  -    Poczta Radnego 


Świrderska Joanna - Przewodnicząca Rady Gminy
j.swiderska@gminagzy.pl
Żbikowski Włodzimierz - Z-ca Przewodniczącego Rady Gminy
w.zbikowski@gminagzy.pl

Chojnacka Anna
a.chojnacka@gminagzy.pl
 
Czapliński Witold
w.czaplinski@gminagzy.pl
Kaczorowski Zdzisław
z.kaczorowski@gminagzy.pl
Karwacz Wiesław
w.karwacz@gminagzy.pl

Kownacki Piotr
p.kownacki@gminagzy.pl

Oleksa Emilia
e.oleksa@gminagzy.pl

Paradowski Dariusz
d.paradowski@gminagzy.pl

Pychewicz Andrzej
a.pychewicz@gminagzy.pl

Sierzan Mateusz
m.sierzan@gminagzy.pl

Światkowski Wiesław
w.swiatkowski@gminagzy.pl

Turek Robert
r.turek@gminagzy.pl

Załoga Alina
a.zaloga@gminagzy.pl

Zaremba Paweł
p.zaremba@gminagzy.pl

 

 

 

 

Informacje o dokumencie:
  • Informację wprowawdził(a) do BIP: Administrator
  • Data udostępnienia w BIP: 2003-02-28 07:45:01
  • Informacja zaktualizowana przez: Parzychowski Cezary
  • Data ostatniej aktualizacji: 2020-11-18 14:12:08
  • Liczba odsłon: 27303
  • Historia dokumentu:

[Liczba odsłon: 1512844]

przewiń do góry