Wójt Gminy Gzy

Cezary Andrzej Wojciechowski

c.wojciechowski@gminagzy.pl

 

Zastępca Wójta Gminy Gzy

Cezary Parzychowski

c.parzychowski@gminagzy.pl

 

Skarbnik Gminy Gzy

Ewa Krystyna Karpowicz  

e.karpowicz@gminagzy.pl  

 

Referat Planowania Budżetu i Finansów

tel. (23) 691-33-91  

 

 

Ewa Krystyna Karpowicz - kierownik referatu  

e.karpowicz@gminagzy.pl  

 

Elżbieta Tyburska – inspektor ds. planowania i księgowości budżetowej

e.tyburska@gminagzy.pl

 

Waldemar Sobczyński – inspektor ds. księgowości podatkowej, opłat lokalnych i opłaty śmieciowej  

waldemar.sobczynski@gminagzy.pl

 

Małgorzata Dworecka – inspektor ds. wymiaru podatków, opłat lokalnych i płac

m.dworecka@gminagzy.pl

 

Ewa Kowalewska – inspektor ds. księgowości budżetowej oświaty

e.kowalewska@gminagzy.pl

 

Anna Lachowska – inspektor ds. płacowych oświaty

a.lachowska@gminagzy.pl

 

Aneta Piekutowska – podinspektor ds. księgowości budżetowej

a.piekutowska@gminagzy.pl  

 

Referat Inwestycji, Gospodarki Nieruchomościami i Ochrony Środowiska

tel. (23) 691-31-67,  (23) 691-31-22  

 

Sławomir Boczkowski - kierownik referatu  

s.boczkowski@gminagzy.pl

 

Marianna Permanicka - inspektor ds. pozyskiwania funduszy,  zamówień publicznych i  inwestycji  

m.permanicka@gminagzy.pl

Jacek Mroczkowski - inspektor ds. rolnych i ochrony środowiska

j.mroczkowski@gminagzy.pl

 

Klaudia Jaszczak - referent ds. planowania przestrzennego i podziałów  nieruchomości  

k.jaszczak@gminagzy.pl

 

Kamila Kurpiewska - referent ds. gospodarki odpadami

k.kurpiewska@gminagzy.pl

 

Karolina Karkowska – pomoc administracyjna

k.karkowska@gminagzy.pl    

 

 

Referat Organizacyjny i Spraw Obywatelskich

tel. (23) 691-31-67,  (23) 691-31-22

 

Monika Sobczyńska – kierownik referatu - kierownik USC

m.sobczynska@gminagzy.pl

 

Dorota Nałęcz – inspektor ds. obywatelskich - z-ca kierownika USC

d.nalecz@gminagzy.pl

 

Emilia Szelągowska – sekretarka  

e.szelagowska@gminagzy.pl  

 

Beata Lewińska – referent ds. obsługi organów samorządowych  

 

Joanna Korytkowska - referent ds. administracyjnych  

 

Paulina Smoługa - referent ds. organizacyjnych

p.smoluga@gminagzy.pl

 

Aneta Ochtabińska - robotnik gospodarczy 

 

Samodzielne stanowisko pracy ds. oświatowych, obronnych i ochrony przeciwpożarowej

tel. (23) 691-31-67,  (23) 691-31-22
 

Aleksandra Mielczarczyk - referent ds. oświatowych, obronnych i ochrony przeciwpożarowej   

a.mielczarczyk@gminagzy.pl  

 

Samodzielne stanowisko pracy ds. obsługi informatycznej

Sławomir Stachura  

s.stachura@gminagzy.pl

 

Samodzielne stanowisko - konserwator

Jan Kulesza  - konserwator
 

 

 

 

 
Informacje o dokumencie:
  • Informację wprowawdził(a) do BIP: Marcin Daź
  • Data udostępnienia w BIP: 2019-01-09 15:48:07
  • Informacja zaktualizowana przez: Parzychowski Cezary
  • Data ostatniej aktualizacji: 2020-09-14 11:33:14
  • Liczba odsłon: 4930
  • Historia dokumentu:

[Liczba odsłon: 1512779]

przewiń do góry