Zobacz podgałęzie
- Statuty Sołectw
- Harmonogram Zebrań Wiejskich dotyczący przeznaczenia funduszu sołeckiego na 2024 rok
- Harmonogram Zebrań Wiejskich dotyczący przeznaczenia funduszu sołeckiego na 2023 rok
- Harmonogram Zebrań Wiejskich dotyczący przeznaczenia funduszu sołeckiego na 2022 rok
- Harmonogram Zebrań Wiejskich dotyczący przeznaczenia funduszu sołeckiego na 2021 rok
Sołectwa Gminy Gzy
Lp. Sołectwo Nazwisko i imię sołtysa Adres zamieszkania Adres e-mail
1. Begno Kownacki Marek Begno 10, 06-126 Gzy m.kownacki@gminagzy.pl
2. Borza-Strumiany Kiliś Jan Borza-Strumiany 9, 06-126 Gzy j.kilis@gminagzy.pl
3. Gotardy Eugeniusz Fiet Gotardy 46, 06-126 Gzy e.fiet@gminagzy.pl
4. Grochy-Imbrzyki Niesłuchowski Roman Grochy-Imbrzyki 5, 06-126 Gzy r.niesluchowski@gminagzy.pl
5. Grochy-Serwatki Chlebowski Andrzej Żeromin Drugi 2, 06-126 Gzy
6. Gzy Kurpiecki Michał Gzy 55, 06-126 Gzy
7. Gzy-Wisnowa Piekutowski Michał Waldemar Gzy-Wisnowa 9, 06-126 Gzy
8. Kęsy Zaremba Paweł Kęsy-Pańki 11, 06-126 Gzy p.zaremba@gminagzy.pl
9. Kozłowo Pieńkowska Anna Kozłowo 22, 06-126 Gzy a.pienkowska@gminagzy.pl
10. Kozłówka Chmielewska Anna Kozłówka 14, 06-126 Gzy a.chmielewska@gminagzy.pl
11. Łady Żbikowska Iwona Łady-Krajęczyno 5, 06-126 Gzy
12. Mierzeniec Czapliński Witold Mierzeniec 26, 06-126 Gzy w.czaplinski@gminagzy.pl
13. Nowe Borza Milewski Kamil Artur Nowe Borza 3, 06-126 Gzy k.milewski@gminagzy.pl
14. Nowe Przewodowo Biegała Krzysztof Nowe Przewodowo 11, 06-126 Gzy k.biegala@gminagzy.pl
15. Nowe Skaszewo Majewska Marzena Nowe Skaszewo 15, 06-126 Gzy
16. Ołdaki Nowak Mariusz Żebry-Włosty 13, 06-126 Gzy
17. Ostaszewo-Pańki Jakubaszek Marian Ostaszewo-Pańki 9,06-126 Gzy m.jakubaszek@gminagzy.pl
18. Ostaszewo Wielkie Szczypińska Danuta Ostaszewo-Wielkie 17, 06-126 Gzy d.szczypinska@gminagzy.pl
19. Ostaszewo-Włuski Niesłuchowska Iwona Ostaszewo-Włuski 11, 06-126 Gzy i.niesluchowska@gminagzy.pl
20. Pękowo Łaszczych Honorata Pękowo 14b, 06-126 Gzy h.laszczych@gminagzy.pl
21. Porzowo Turek Robert Porzowo 7A, 06-126 Gzy
22. Przewodowo-Majorat Salwin Aneta Przewodowo-Majorat 15, 06-126 Gzy
23. Przewodowo-Parcele Dębowski Piotr Przewodowo-Parcele 48, 06-126 Gzy p.debowski@gminagzy.pl
24. Przewodowo Poduchowne Mosakowski Jan Przewodowo Poduchowne 20, 06-126 Gzy j.mosakowski@gminagzy.pl
25. Sisice Skowronek Grzegorz Sisice 14a, 06-126 Gzy g.skowronek@gminagzy.pl
26. Skaszewo Włościańskie Strefner Robert Skaszewo Włościańskie 20, 06--126 Gzy r.strefner@gminagzy.pl
27. Słończewo Baćkowski Łukasz Słończewo 38, 06-126 Gzy l.backowski@gminagzy.pl
28. Stare Grochy Długołęcka Agnieszka Stare Grochy 19, 06-126 Gzy
29. Sulnikowo Świderski Andrzej Sulnikowo 13, 06-126 Gzy a.swiderski@gminagzy.pl
30. Szyszki Pawlak Waldemar Szyszki Włościańskie 4, 06-126 Gzy w.pawlak@gminagzy.pl
31. Tąsewy Piliński Konrad Tąsewy 10, 06-120 Winnica k.pilinski@gminagzy.pl
32. Wójty-Trojany Marchliński Maciej Wójty-Trojany 6, 06-126 Gzy m.marchlinski@gminagzy.pl
33. Zalesie Syski Dariusz Zalesie-Pacuszki 3, 06-126 Gzy d.syski@gminagzy.pl
34. Żebry-Falbogi Polak Krystyna Żebry-Falbogi 26, 06-126 Gzy k.polak@gminagzy.pl
35. Żebry-Wiatraki Nowak Bożenna Żebry-Wiatraki 9, 06-126 Gzy b.nowak@gminagzy.pl
Informacje o dokumencie:
- Informację wprowawdził(a) do BIP: Kalinowski Łukasz
- Data udostępnienia w BIP: 2004-04-06 12:18:50
- Informacja zaktualizowana przez: Beata Lewińska
- Data ostatniej aktualizacji: 2024-02-29 16:54:49
- Liczba odsłon: 13394
- Historia dokumentu: